Zkuste novou umyvadlovou skříňku MOLLIE od SONGMICS v bílé barvě

Rustikální umyvadlová skříňka MOLLIE BBC01WT je vyrobená z MDF desky s lakovým nátěrem, který chrání skříňku proti vlhkosti a plísním. Skříňka má rozměry 60x60x30 cm a rozměry pro sifon jsou 20×15 cm.

Výškově nastavitelná police za dvoukřídlými dveřmi

Skříňka poskytuje praktický úložný prostor. Výškově nastavitelná police za dvoukřídlými dveřmi umožňuje přizpůsobení skříňky individuálním potřebám. Uložit do ní můžete například ručníky nebo spotřebiče.

Stylový design v bílé barvě

Umyvadlová skříňka MOLLIE se vyznačuje rustikálním designem, který dodá vaší koupelně jedinečný vzhled. Bílá barva skříňky navíc opticky zvětší prostor vaší koupelny.

Kvalita a příznivá cena

Songmics je značka, která se specializuje na nábytek pro domácnost. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a zároveň příznivé cenově. Umyvadlová skříňka MOLLIE není výjimkou. Značka Songmics si zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníků. Vyzkoušejte si tuto skříňku i vy a uvidíte, že nebudete litovat.

Umyvadlová skříňka MOLLIE

Přejít na produktovou stránku: Songmics umyvadlová skříňka MOLLIE

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.