Stylová jídelní židle DUTCHBONE Barbara v oranžové sametové verzi

DUTCHBONE Barbara

Elegantní oranžová židle Barbara je inspirována retro designem a díky tomu doplní klasický i moderní interiér. Díky čalounění ze sametu je i velmi pohodlný a stane se tak příjemným místem na posezení. Díky více barevným variantám si každý najde to své.

Židle DUTCHBONE Barbara v oranžové sametové verzi je skutečně nádherným kouskem nábytku, který dodá vášmu interiéru dokonalý šmrnc. Pokud hledáte stylovou jídelní židli, která bude nejen krásná, ale také pohodlná, je DUTCHBONE Barbara tou správnou volbou.

Jemné sametové čalounění

Kromě svého půvabného a nadčasového designu nabízí židle DUTCHBONE Barbara také jemné sametové čalounění. To ji činí nejen krásnou na pohled, ale také velmi příjemnou na dotek. Díky tomuto čalounění bude každé posezení skutečným zážitkem.

DUTCHBONE Barbara

Snadné čištění

Sametový povrch může vyžadovat speciální péči, ale židle DUTCHBONE Barbara je velmi snadno udržovatelná. K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tak si zajistíte, že vaše židle bude vždy v perfektním stavu.

DUTCHBONE Barbara

Barevné varianty

Židle DUTCHBONE Barbara není dostupná pouze v oranžové sametové verzi, ale také v dalších barevných variantách. Můžete si vybrat například z modré, zelené nebo šedé verze. Díky tomu si každý najde tu svoji.

Pokud vás zaujala jídelní židle DUTCHBONE Barbara v oranžové sametové verzi, navštivte prodejnu Velký Nábytek, kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.