Šatní skříň HEMIS IV v krásném dubu sonoma

Šatní skříň je důležitým prvkem každého interiéru. Hledáte-li kvalitní a praktickou šatní skříň, může být jedním z možných řešení i model HEMIS IV v krásném dubu sonoma. Tento model skříně disponuje moderním designem, kvalitními materiály a praktickým uspořádáním pro oblečení a ostatní věci.

Barva: dub sonoma

Jasným přednostem šatní skříně HEMIS IV je její barva, která zajišťuje příjemnou a svěží atmosféru v místnosti. Dub sonoma je oblíbeným odstínem dřeva, který se perfektně hodí do moderních interiérů, ale i do tradičnějších prostor. Díky tomu se tato šatní skříň stává atraktivním prvkem každého interiéru, který zaujme svým vzhledem.

Rozměry (šxhxv): 200 x 58 x 215 cm

Jiným klíčovým aspektem šatní skříně HEMIS IV jsou její rozměry. Tento model skříně má šířku 200 cm, výšku 215 cm a hloubku 58 cm. Tento atypický rozměr umožňuje větší úložný prostor, ale i efektivnější uspořádání oblečení a ostatních věcí. Díky tomu může být tato skříň ideálním řešením pro ty, kteří potřebují více místa na uskladnění svých věcí.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří

Výběr správného materiálu je klíčovým faktorem při výběru šatní skříně. A právě v tomto ohledu vyniká model HEMIS IV v krásném dubu sonoma. Skříň je vyrobena z laminované desky s tloušťkou 16 mm, která se charakterizuje vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc jsou rohy desky opatřeny kvalitními hranami ABS, aby se minimalizovaly rizika poškození při manipulaci. Šatní skříň HEMIS IV dále disponuje hliníkovými kolejnicemi Sevroll, které zajišťují snadný pohyb dveří, ale i stabilitu celé skříně. Posledním klíčovým prvkem, kterým se vynikající model skříně HEMIS IV vyznačuje, jsou úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Šatní skříň HEMIS IV

Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, jiná barva!

Jeden z obrázků doprovázejících tento článek ukazuje vnitřní uspořádání šatní skříně, které slouží pouze pro ilustrativní účely. Skutečné uspořádání se samozřejmě může lišit v závislosti na konkrétním modelu a rozvržení skříně. Nezapomeňte také, že šatní skříň HEMIS IV je nabízena v odlišné barvě, než je zobrazena na obrázku. I když se barva liší, vynikající vlastnosti a praktickost této skříně zůstávají zachovány.

Dodáváno v demontu.

Šatní skříň HEMIS IV je připravena k dodání v demontovaném stavu. To znamená, že je třeba ji samostatně sestavit. Na druhou stranu demontovaný stav umožní přenášení skříně i do místností s omezeným prostorem. Pokud tedy hledáte kvalitní a praktickou šatní skříň v moderním designu a s dostatečným úložným prostorem, může být model HEMIS IV v krásném dubu sonoma ideálním řešením.

Pokud vás tento model zaujal, můžete si ho zakoupit na webových stránkách www.interierio.cz, kde si můžete prohlédnout další specifikace a fotogalerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.