Rohová vana Polysan Lidie 140×140 cm s akrylátem a možností levého i pravého provedení (07111)

Chcete si po náročném dni odpočinout v rohové vaně a užít si zasloužený relax? Pokud ano, máme pro vás skvělé řešení! Nabízíme vám rohovou vanu Polysan Lidie, která je vyrobená z akrylátu. Tato vana je ideální pro koupelny s omezeným prostorem díky jedinečnému rohovému designu, který umožňuje využít každý prostor vaší koupelny.

Levá i pravá orientace

Vana Polysan Lidie je k dispozici v levé i pravé orientaci. Stačí si pouze vybrat tu správnou variantu pro vaši koupelnu a užít si příjemné koupání bez jakéhokoliv problému.

Objem vany je 215 litrů

Vana Polysan Lidie má objem 215 litrů, což znamená, že si můžete být jistí, že dovnitř se skutečně pohodlně vejdete. Ať už si chcete jen tak odpočinout nebo se ve vaně osvěžit po namáhavém dni, tento objem vám nabídne dostatek prostoru pro to, abyste se mohli pohodlně a bezpečně ponořit do vody.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Vanu Polysan Lidie dodáváme bez madla, nožiček a podhlavníku, což znamená, že je můžete bez problému umístit do vaší koupelny a vybavit ji podle svého vkusu a potřeb. Díky tomuto uspořádání balení ušetříte nejenom na ceně samotné vany, ale také na stavbě vaší koupelny.

Tuto skvělou vanu Polysan Lidie můžete zakoupit na našem webu srovnavacnabytku.cz za velmi výhodnou cenu. Neváhejte a dopřejte si luxusní rohovou vanu do vaší koupelny. Budete nadšeni z její kvality, designu a všech předností, které vám nabízí.

Rohová vana Polysan Lidie
Rohová vana Polysan Lidie s osobou
Detail rohové vany Polysan Lidie

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.