Rohová sedací souprava SIBER v provedení pravé, barva: Nube 20


Sedací souprava SIBER

Prostorná a pohodlná

Sedací souprava SIBER nabízí velkorysý prostor na sezení i příležitostné přespaní. Díky svému rohovému provedení se ideálně hodí do větších obývacích pokojů, kamenných či panelových bytů. Její velikost je 258 x 158 cm.

Velký úložný prostor

Rohová sedací souprava není jenom prostorou k sezení a odpočinku, ale má také velký úložný prostor, kde můžete uložit deky, polštáře a další věci, které nepotřebujete každý den. To umožňuje udržovat pořádek a čistotu v obývacím pokoji, který bude vypadat útulně a dobře. (Více informací o této sedací soupravě naleznete na Brega.cz.)

Moderní design

Souprava SIBER má moderní design, který perfektně zapadne do vašeho interiéru i stylu obývacího pokoje. Jeho barva Nube 20, tedy světle šedá, je jeden z nejoblíbenějších nápadů pro moderní interiéry.

Jednoduchá údržba

Rohová sedací souprava SIBER je vyrobená ze snadno udržovatelného materiálu, který se velmi snadno čistí. Potřebujete pouze vlhkou hadříkem a odstraňovač nánosů, abyste mohli udržovat tuto elegantní sedací soupravu přesně v té podobě, jakou jste si ji zakoupili a aby vypadal jako nový po mnoho let užívání.

Detail sezení SIBER

Závěr

Rohová sedací souprava SIBER v provedení pravé, barva: Nube 20, je prostorná, pohodlná a moderní sedací souprava, která poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu i hosty. Navíc, díky svému praktickému designu s úložným prostorem, nabízí i řešení pro udržování pořádku v obývacím pokoji. Pokud hledáte pohodlnou a stylovou sedací soupravu, tak si určitě oblíbíte SIBER. (Více informací o této sedací soupravě naleznete na Brega.cz.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.