Praktický a stylový PC stůl GALGISAN s zásuvkami a skříňkou v ořechovém provedení s bílými prvky

Moderní pracovny dnes už vyžadují více dostupného místa a efektivity. Proto si potřebujeme pořídit nábytek, který toto dokáže usnadnit. Právě proto vznikl praktický a stylový PC stůl GALGISAN.

Psací stůl ořech/bílá

Jedná se o psací stůl, který je navržen ve stylovém barevném provedení v ořechové barvě s bílými prvky. Stůl je dělen na část se zásuvkami a na část, kde se nachází skříňkou s dvířky a variabilní policí. S tímto stolem nebudou vaše dokumenty ani knihy nikdy v neuspořádaném stavu, vše má své stanoviště a uchování.

Vnitřní rozvržení pro dostatek úložného prostoru je neobyčejně praktické a promyšlené. Psací stůl lze opatřit výsuvem pro klávesnici, což je zcela volitelná možnost. Stůl se tak stane ideálním pro vaši pracovnu, kancelář nebo třeba studentský pokoj.

Barevné provedení ořech / bílá

Barevné provedení ořech a bílá tvoří kontrast, díky kterému bude psací stůl hezkým doplňkem vašeho pracovního prostoru a bude vypadat velmi moderně.

Jednou z nejlepších předností tohoto stolu je jeho příjemná velikost. Psací stůl GALGISAN má rozměry 140 x 60 x 72 cm (š x h x v), takže si na něm najdete vždy dostatek místa na vaše potřeby. Baleno je v kartonu o rozměrech 60 x 10 x 142 cm.

3 zásuvky, skříňka s dvířky a variabilní policí

Zásuvky a skříňka s dvířky jsou velkou výhodou tohoto psacího stolu. Díky nim si všechny vaše dokumenty můžete pečlivě uspořádat, takže budou na dosah ruky, ale přitom úplně skryty před zraky cizích lidí. Variabilní police vám pak může posloužit nejenom k uspořádání knih, ale i malých předmětů.

Výsuv pro klávesnici je součástí dodávky (montáž volitelná)

Opcí rozšíření psacího stolu je výsuv pro klávesnici. Tento výsuv je součástí dodávky, přesto je jeho montáž volitelná. Pokud klávesnici nepoužíváte, můžete ji se stolkem jednoduše složit.

Pořízením tohoto psacího stolu se nejenom postaráte o moderní a útulné prostředí vašeho pracovního prostoru, ale zároveň získáte i dostatek úložného prostoru.

Zasedněte ke stolu s velkorysým úložným prostorem a neustále odbíhání od práce či přesuny smluv vás už trápit nebudou.

GALGISAN - 60194

Tento stůl se krásně hodí i do dětského pokojíčku, kde děti uklidí své učebnice a pomůcky na jedno místo. Stejně tak se hodí i do kanceláře, kde uspořádáte vše potřebné. Psací stůl GALGISAN také můžete využít jako stůl do students

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.