Orion Profi – kvalitní nerezový tlakový hrnec s objemem 5 l


Orion Profi – kvalitní tlakový hrnec s objemem 5 l

Orion Profi je kvalitní nerezový tlakový hrnec s objemem 5 l, který poskytuje mnoho výhod při vaření. Díky svým vlastnostem spoří výrazně tepelnou energii i čas strávený při přípravě pokrmů. Ovšem to není všechno, co tento hrnec nabízí.

3vrstvý akutermický dno

Jednou z výhod tohoto hrnce je jeho silné 3vrstvý akutermické dno. Toto dno umožňuje vařit rychleji a efektivněji, a tím šetřit nejen čas, ale také energii.

Silikonový ventil jako pojistka

Jedním z nejzajímavějších prvků na tomto hrnci je speciální třetí silikonový ventil, který slouží jako další pojistka pro případ, kdyby oba standardní ventily selhaly. Při tlaku převyšujícím 3,5 baru se tento ventil sám uvolní, aby mohlo dojít ke snížení tlaku v nádobě, a tak nedošlo k jejímu poškození či vymrštění víka. Silikonový ventil je umístěn pod přítlačným mechanismem víka tak, aby při uvolnění neohrozil nikoho v bezprostřední blízkosti hrnce. Tento vynález přináší větší bezpečnost spotřebitele.

Vhodný na všechny typy tepelných zdrojů

Tento hrnec je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů. Můžete ho tedy použít na indukční, plynovou, elektrickou i halogenovou varnou desku.

Pokud hledáte kvalitní tlakový hrnec, který vám ušetří čas a energii, tento produkt by mohl být tou správnou volbou. Navíc nabízí novou technickou novinku, která zajišťuje větší bezpečnosti spotřebitele.

Objednejte si tento produkt ještě dnes a užijte si kvalitní přípravu jídel v moderním designu! Navštivte naši stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/orion-nerezovy-tlakovy-hrnec-profi-5-l.

Orion Profi tlakový hrnec

Krásně se hodí do každé moderní kuchyně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.