Originální potah na polštář s motivy 50/50 cm


Potah na polštář 50/50 cm – petrolejová – 50×50 cm – 100% bavlna

Potah na polštář je nezbytnou součástí každého pohovku, gauče nebo lůžka. Kromě toho, že chrání polštář před nečistotami, slouží také jako dekorace. Pokud jste milovníkem netradičních a originálních doplňků, určitě se vám bude líbit nový potah na polštář s motivy ve velikosti 50/50 cm, který dodá vašemu interiéru na atraktivitě.

Potah na polštář s motivy

Tento potah na polštář je vyroben z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje jeho trvanlivost a odolnost. Materiál má také schopnost snadno se udržovat a prát. Navíc motivy na potahu jsou potisknuty moderními tloušťkami, což zlepšuje celkový vzhled produktu.

Petrolejová barva tohoto potahu na polštář je velmi elegantní a rozhodně ozvláštňuje jakýkoliv interiér. Kromě toho, tato barva se dá skvěle kombinovat například se světlejšími barvami a vytváří hezké kontrasty.

Jestliže chcete mít v interiéru něco nového a netradičního, tento potah na polštář je tím pravým produktem pro vás. Můžete ho zakoupit na stránce www.nabytekprehledne.cz za velice atraktivní cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.