Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus Star 160×75 cm – recenze smaltované oceli s levým i pravým provedením (134530000001)


Úvod

V koupelně je vana jedním z nejdůležitějších prvků. Musí splňovat nejen požadavky estetické, ale také praktické. Kaldewei Saniform Plus Star 160×75 cm je vana, která vyniká nejen svým designem, ale také smaltovanou ocelí a levým i pravým provedením.

Popis

Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus Star je k dispozici v rozměrech 160×75 cm a s povrchovou úpravou Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení obsahuje vanu bez madla, nožiček a podhlavníku, které si můžete dokoupit samostatně.

Vana je vyrobena ze smaltované oceli, což je výhodný materiál díky své odolnosti vůči nárazům a poškrábání, snadné údržbě a dlouhé životnosti. Díky svému obdélníkovému tvaru se vana hodí nejen pro koupelny v moderním stylu, ale také pro ty tradičnější.

Výhody

Jednou z hlavních výhod obdélníkové vany Kaldewei Saniform Plus Star je samozřejmě její smaltovaná ocel, která ji odlišuje od běžných akrylových van. Navíc si můžete vybrat provedení levé či pravé, což je zvláště vhodné pro menší prostory.

Další výhodu představuje povrchová úprava Kaldewei Antislip, která zajišťuje bezpečnost při vstupu do vany a vypadá velmi esteticky.

Vana je rovněž velmi jednoduchá na údržbu díky svému hladkému povrchu. Stačí ji otřít měkkou houbičkou a čistou vodou.

Největší nevýhoda

Kaldewei Saniform Plus Star 160×75 cm nemá příliš mnoho nevýhod, avšak cena je oproti běžným vanám vyšší. Toto je ale dáno kvalitou výroby, která zaručuje, že vana vám bude sloužit dlouhodobě.

Závěr

Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus Star 160×75 cm nabízí kvalitní smaltovanou ocel, moderní design a levé i pravé provedení. Je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivost, bezpečnost, estetiku a kteří neváhají investovat o něco více peněz za kvalitní výrobek. Pokud hledáte takovou vanu, můžete ji zakoupit zde: www.esrom.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-saniform-plus-star-160m75-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-134530000001.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.