Nové sprchové dveře Roth Tower Line s šířkou 120 cm – recenze a informace

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Sprchové dveře Roth Tower Line jsou novinkou na trhu a stávají se velmi oblíbeným produktem mezi zákazníky. Tyto dveře mají šířku 120 cm a jsou na výběr v levé orientaci.

Detailní informace o výrobku

Výplň: Čiré sklo bez dekoru

Barva profilů: Lesklý chrom

Povrchová úprava: Rolshield – sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív.

Systém otevírání: Zalamovací

Společnost Maliboo.cz nabízí tento produkt včetně dopravy až k Vám domů. Vyberte si zde své nové kvalitní sprchové dveře Roth Tower Line a užijte si své oblíbené osvěžující sprchování.

To, co na těchto dveřích zaujme, je nejen jejich funkčnost a design, ale také velmi kvalitní povrchová úprava skla. Ta umožňuje snadnou údržbu a chrání sklo před dlouhodobým usazováním nečistot. Díky zalamovacímu systému otevírání se s dveřmi Roth Tower Line snadno manipuluje, ať už jde o vstup do sprchového koutu nebo výstup.

Zaměříme se také na výplň, která je zcela transparentní a bez přebytečného dekoru. Všechny detaily vyniknou díky této minimalistické podobě. Konstrukce dveří Roth Tower Line je navržena tak, aby byla co nejpraktičtější a zároveň elegantní. Pro lesklý chromový povrch spotřebitelé oblíbeně volí kvůli jeho odolnosti a snadné údržbě.

sprchové dveře roth tower line

Sprchové dveře Roth Tower Line

Výhodou zalamovacího systému otevírání je, že se dveře při průchodu neotvírají dovnitř, ale zároveň umožňuje velký vstup do sprchového koutu. Levá orientace znamená, že dveře jsou uzpůsobeny pro pravou ruku. Zkrátka, produkt Roth Tower Line nabízí výborný poměr mezi kvalitou a cenou, a proto by se mohl stát Vaším ideálním společníkem do vaší koupelny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.