Nová rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 levý od firmy MEBLINE

Potřebujete novou rohovou sedací soupravu? Pak si nechte představit novinku od firmy MEBLINE! Jedná se o rohovou sedací soupravu MASSIMO kronos 2 levý, která je skvělým řešením pro každou moderní domácnost. Navíc koupíte s jistotou kvality a spokojenosti, protože MEBLINE nabízí 24 měsíční záruku!

Rozměry

Tančíme velikostmi! Souprava je 236 cm široká, 86 cm vysoká a 145 cm dlouhá. Navíc disponuje spací plochou 140 x 197 cm a úložným prostorem. To všechno přispěje k praktičnosti a pohodlí, které jsou u nábytku velmi důležité.

Rozměry dodatkowe

Pokud máte o rohovou sedací soupravu zájem, jistě by vás mohly zajímat i rozšířené rozměry. Souprava disponuje spací plochou 140 x 197 cm, takže pokud máte více hostů, není problém jim zabezpečit pohodlné spaní.

Podrobnosti

Jak už bylo zmíněno, souprava je levá a disponuje úložným prostorem. Tím se stává vynikajícím řešením pro každý menší byt. Konkrétně je použita kvalitní tkanina jako na obrázku, což je KRONOS 2 + TROPIC 01 (polštáře).

Rozkládací funkce na spaní je také zahrnuta, což je rozhodně příjemné, protože není nic horšího, než když se přijde spát na nekvalitní rozkládací pohovku. Souprava tak pasuje do každého prostoru díky celočalouněnému nábytku. Navíc v ceně získáte polštáře!

Konstrukce

MEBLINE klade důraz na kvalitu a tyto informace jsou na to důkazem. Souprava disponuje dřevěným rámem, pružinami typu Bonell a pěnou T30. To všechno přispívá k pohodlnému a kvalitnímu posezení.

Další informace

Pokud vás rohová sedací souprava zaujala, MEBLINE vám nabízí 24 měsíční záruku, tudíž můžete být s nákupem naprosto spokojeni a nemusíte se obávat, že by se něco stalo. Navíc si ji můžete objednat na stránkách https://www.brega.cz/produkt/mebline-rohova-sedaci-souprava-massimo-kronos-2-levy.

massimo kronos 2

MEBLINE má v oblibě styl a kvalitu a to dokazuje i tato nová rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 levý. Pokud hledáte nábytek, který bude pohodlný a praktický zároveň, neměli byste váhat a vyzkoušet ji!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.