Modrý ubrus Mike & Co. s motivem motýlů a květů z New Yorku, rozměr 180 x 140 cm


Modrý ubrus Mike & Co. s motivem motýlů a květů z New Yorku

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Blossom je elegantní piece, kterým můžete ozvláštnit jakoukoliv tabuli. Jeho velikost 180 x 140 cm poskytuje dostatek prostoru pro večeři s rodinou nebo přáteli. Dokonale padne na stůl pro šest až osm osob.

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Blossom

Kvalita a design

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Blossom je vyroben z kvalitního materiálu, který udrží svou barvu a strukturu i po mnoha praních. Navíc je navržen v módním stylu, který uvidíte ve všech předních městech světa.

Motiv motýlů a květů z New Yorku

Tento ubrus se vyznačuje nádherným motivem motýlů a květů, které jsou typické pro město New York. Motivy jsou vytištěny v jemných tónech modré barvy, která dodá vaší tabuli vzdušnost a lehkost.

Motivy motýlů a květů

Univerzální nadčasový styl

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Blossom můžete použít pro různé příležitosti, jako jsou svátky, oslavy i každodenní domácí večeře. Je to univerzální kousek, který snese různé dekorace a dodá vaší tabuli šmrnc. Ať už oslavujete narozeniny, svatbu nebo jen tak zapalujete svíčky, tento ubrus nikdy nezklame.

Jak si objednat ubrus?

Pokud vás Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Blossom zaujal, můžete si ho objednat na stránkách sidonia.cz. Díky jeho bezkonkurenční kvalitě a krásnému designu nebudete litovat žádné koruny, kterou za něj zaplatíte. Pořiďte si tento elegantní ubrus a udělejte dojem na své hosty!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.