Moderní umyvadlová baterie bez tělesa podomítky – Kludi Zenta Sl v chromovém provedení (482480565)


Moderní umyvadlová baterie bez tělesa podomítky – Kludi Zenta Sl v chromovém provedení

Podomítková umyvadlová baterie bez tělesa – eleganci pro vaši koupelnu

Chcete ve své koupelně baterii, která působí moderním dojmem a zároveň v ničem nezaostává v kvalitě a funkčnosti? Pak je pro vás Kludi Zenta Sl v chromovém provedení tou pravou volbou. Tato podomítková umyvadlová baterie přináší do vaší koupelny nejen hezký design, ale také ergonomické řešení.

Jaké jsou vlastnosti této moderní baterie

  • Páková podomítková umyvadlová baterie – díky páčce snadno ovládatelná a nastavitelná tlakovodní miska za pomoci jednoduchého pohybu.
  • Chromové provedení – tato baterie je prosklená chromovou barvou, což jí dodává moderní chlad a zároveň umožní vaší koupelně příjemný a svěží pocit.
  • Průtok baterie je 7 litrů/minutu.

Výhody podomítkové baterie

Podomítková umyvadlová baterie bez tělesa je v mnoha ohledech nejen moderní, ale také funkční.

  • Ergonomické využití prostoru – skrytý vnitřní mechanismus umožňuje v koupelně využít prostor efektivněji.
  • Ušetřené náklady na údržbu – časové nároky na údržbu bývají u podomítkových baterií nižší, než u baterií klasických nadomítkových.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a zakupte si moderní umyvadlovou baterii Kludi Zenta Sl v chromovém provedení již dnes. Můžete si ji objednat na www.isolund.cz.

Kludi Zenta Sl

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.