Moderní sprchová zástěna walk-in od Ravak – šířka 110 cm (GW9WD0C00Z1)


Moderní sprchová zástěna walk-in od Ravak – šířka 110 cm

Sháníte novou sprchovou zástěnu a chcete něco moderního a praktického? Pak je sprchová zástěna walk-in od Ravak určitě tím správným produktem pro vás!

Bezbarvá výplň z čirého skla

Tento produkt se skvěle hodí do moderních bytů, kde je kladen velký důraz na design. Je vybaven bezbarvou výplní z čirého skla bez jakéhokoliv dekoru. To znamená, že se zástěna bude hodit do jakéhokoliv prostředí bez ohledu na barvu dlažby nebo design koupelny. Celkový vzhled zástěny je doplněn elegantními chromovými profily.

RAVAK AntiCalc® – technologie pro hydrofobní účinky

Navíc je tato sprchová zástěna opatřena technologií RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým a voda z něj snadno stéká, což usnadňuje údržbu a čištění zástěny.

Pevný systém s nemožností otevření

Tuto sprchovou zástěnu není možné otevřít, jedná se o pevný systém. To je výhodné, protože zasouvací a otevírací dveře by mohly působit rušivě v malých koupelnách. A navíc je díky pevnému systému sprchová zástěna velmi bezpečná a spolehlivá.

Levá i pravá orientace

Tento produkt je navíc vybaven levou i pravou orientací, takže si můžete zvolit tu, která bude nejlépe vyhovovat vaší koupelně.

Pokud si chcete tuto moderní sprchovou zástěnu pořídit, jednoduše klikněte sem a vše si jednoduše objednejte online přímo na webu nabytekprozivot.cz.

Sprchová zástěna walk-in od Ravak

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.