Luxusní čalouněná postel MERON s boxspringem v provedení Omega 13 rozměru 160 x 200 cm

Postel MERON představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Vynikající komfort

Box springový rošt s bonelovými pružinami a nadstandardní další vrstvou z drátěného pouzdra zajišťuje maximální podporu těla, což vede ke kvalitnímu a pohodlnému spánku celou noc. Vrchní vrstva matrace je potažena hypoalergenním materiálem, který zajišťuje zdravé a bezproblémové prostředí, a k tomu dovede po celý rok udržovat optimální teplotu podložky.

Elegantní design a kvalita provedení

Postel MERON se pyšní nejen vynikajícím komfortem, ale i nadčasovým designem a dokonalým provedením. Je kvalitně čalouněna moderním materiálem ve stříbřitém odstínu, což ji činí velmi atraktivní. Díky provedení v provedení Omega 13 je postel odolná a vydrží vynikající kvalitu mnoho let.

Postel MERON

Zákaznická podpora a možnosti výměny

V našem eshopu Crosta.cz se pyšníme nejen kvalitními výrobky, ale i vynikající zákaznickou podporou. V případě, že vás postel MERON neuspokojí, lze ji vyměnit za jiný produkt nebo získat zpět své peníze. Veškeré informace o podmínkách výměn najdete v našich podmínkách použití. Navštivte náš eshop a pořiďte si postel MERON s boxspringem v provedení Omega 13 rozměru 160 x 200 cm ještě dnes.

Tento luxusní kousek naleznete na této stránce: Calouněná postel MERON s boxspringem 160 x 200 cm provedení Omega 13.

Postel MERON detail

Základní charakteristika:

  • Box springový rošt s bonelovou pružinou
  • Nadstandardní vrstva drátového pouzdra
  • Kvalitní čalounění v provedení Omega 13
  • Rozměr 160 x 200 cm
  • 2 úložné prostory
  • Optimální komfort a zdravé prostředí
Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.