Jídelní stůl MILAN – moderní design v kombinaci ořechu a bílé barvy


Jídelní stůl MILAN

O produktu

Jídelní stůl MILAN vám nabízí moderní design v kombinaci ořechu a bílé barvy. Své místo si najde v každé moderně zařízené jídelně.

Vlastnosti

  • Dekor ořech
  • Bílá výklopná deska stolu
  • Úložný prostor pod výklopnou deskou
  • Prostor pro 4-6 osob
  • Vysoce kvalitní materiály

Úložný prostor pod bílou výklopnou deskou stolu

Jídelní stůl MILAN nabízíne velkorysý úložný prostor, který je ukrytý pod bílou výklopnou deskou stolu. Tuto funkci oceníte zejména při nečekané návštěvě, kdy se vám nevešla veškerá potravina na stůl. Stačí jen otevřít deskut a získat tak další prostor pro jídlo nebo dekorace.

Vyrobený z dekoru ořechu

Jídelní stůl MILAN je vyrobený z dekoru ořechu, který dodává celému stolu moderní vzhled. Ořechové dřevo dokonale ladí s bílou deskou stolu, která je ideální pro každodenní používání a snadnou údržbu.

Prostor pro 4-6 osob

Jídelní stůl MILAN nabízí dostatečný prostor pro 4-6 osob. Skvěle se hodí pro rodinné večeře nebo posezení s přáteli. Kolem stolu se pohodlně usadíte a v klidu si můžete vychutnat jídlo, které jste si připravili.

Pokud hledáte moderní jídelní stůl, který skvěle zapadne do vaší domácnosti, doporučujeme si prohlédnout jídelní stůl MILAN na této stránce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.