Elegance a praktičnost v jednom: Šatní skříň Valencia s designem dub artisan/bílá 𝙫 𝙘𝙚𝙣𝙚 155 cm


Elegance a praktičnost v jednom: Šatní skříň Valencia s designem dub artisan/bílá

Klasická šatní skříň o šířce 155 cm v provedení dub artisan/bílá. Praktické větší úchyty dobře padnou do ruky při otevírání 3 otočných dveří nebo 2 zásuvek. Uvnitř skříně najdete i šatní tyč i police.

Šatní skříň Valencia 155 cm v kombinaci dub artisan/bílá

Šatní skříň Valencia s designem dub artisan/bílá je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají vkusný nábytek, který bude zároveň praktický a perfektně se hodí pro uložení všech vašich šatů, bot a dalších věcí.

Tato skříň je 155 cm široká, což umožňuje uložit přibližně 4-5 řad věšáků, takže získáte více místa pro uložení svých oblíbených kousků oblečení. Skříň má 3 otočné dveře a 2 velké zásuvky, které jsou velkou výhodou, pokud máte více předmětů, které potřebujete ukládat, jako jsou například punčocháče, spodní prádlo a další malé předměty.

Šatní skříň Valencia obsahuje také šatní tyčku, díky které si můžete zavěsit své nejlepší kousky oblečení, abyste je měli vždy po ruce. Stejně tak má skříň více polic, na které můžete skládat skladněji složené kousky.

Šatní skříň Valencia v kombinaci dub artisan/bílá je vynikající nábytek, který zaručeně zlepší vzhled vaší ložnice nebo šatny. Tato skříň je nejen velmi praktická, ale také krásná a elegantní. Pokud hledáte skříň, která dokonale splní vaše požadavky na vzhled a účelnost, pak si určitě vyberte šatní skříň Valencia s designem dub artisan/bílá.

Šatní skříň Valencia 155 cm dub artisan/bílá

Využijte nyní exkluzivní nabídku na šatní skříň Valencia s designem dub artisan/bílá a objednejte si ji ještě dnes!

Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.nabytekted.cz/produkt/satni-skrin-valencia-155-cm-dub-artisan-bila a objednat si tuto elegantní a praktickou šatní skříň. Tato skříň je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají vkusný a praktický nábytek pro své šatny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.