Dětský koberec Ayyildiz Kids 460 – modrá Formule 1 80×150 cm pro malé závodníky

Máte doma malého nadšence do aut a formulí 1? Vyzdobte mu dětský pokoj tímto originálním červeným kusovým kobercem pro pravého závodníka!

dětský koberec Ayyildiz Kids 460 – modrá Formule 1 80x150 cm

Perfektní koberec pro dětské pokoje

Dětské kusové koberce z řady Kids jsou navržené tak, aby byly naprosto perfektní pro využití v dětských pokojích a splňovaly pro tento účel všechny požadavky.

Jsou značně odolné vůči poškození, nenáročné na údržbu a čištění a také velmi měkké a pohodlné.

Materiálem těchto koberců je polypropylen frizé s jemnými vlákny.

Kusový koberec Ayyildiz Kids 460 – originální design a vysoká kvalita

Koberec má působivý design, který vypadá, že by mohl být na závodní dráze. Velkou výhodou kusového koberce Ayyildiz Kids 460 je, že můžete jednoduše změnit jeho umístění v místnosti a tím snadno proměnit celou atmosféru. Nečekanou změnu tvaru mohou ocenit i malí kluci, kteří tím mají možnost prakticky měnit svůj pokoj průběžně dle své stále se měnící chuti.

Pokud se poohlížíte pro koberci do dětského pokoje, s kusovkami Kids nemůžete udělat chybu. Nákup koberce Ayyildiz Kids 460 – modrá Formule 1 80×150 cm je nákupem, který jistě nebudete muset litovat a navíc si svému dítěti uděláte velkou radost. Klikněte na odkaz zde a nákupní proces může začít hned teď.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.