Dětská židle na kolečkách Autronic KA-V101 PINK – ideální pro vaše malé milovnice růžového!


Moderní design a kvalitní zpracování

Dětská kancelářská židle KA-V101 PINK je moderní a stylová židle pro malé holčičky. Jeho světle růžové barvy a ekokůže, společně s prodyšným opěradlem a síťovinou MESH, vypadá skvěle v jakémkoli dětském pokoji.

Kvalita zpracování této židle je skvělá, stejně jako u ostatních výrobků Autronic. Židle je pevná a stabilní, takže se nemusíte obávat, že by vaše dítě spadlo, když bude sedět na ní. Kromě toho má židle zesílený plastový kříž, takže je velmi odolný.

Výhodná cena a snadná údržba

Pokud hledáte kancelářskou židli na kolečkách pro vaši malou školačku, zatímco zůstanete v rozpočtu, model KA-V101 PINK je jasnou volbou. Kromě toho, že je k dispozici za velmi rozumnou cenu, je také velmi snadno udržovatelná. Stačí ji otřít mokrou hadříkem, aby zůstala čistá a vypadala dobře.

Vhodná pro různé podlahové povrchy

Dětská kancelářská židle KA-V101 PINK má plastové kolečka, které jsou ideální pro koberec. Kromě toho jsou velmi tišší než kovová kolečka, takže nezanechávají žádné poškození na povrchu. Vaše dítě se bude moci snadno pohybovat po místnosti bez toho, aby muselo stát nebo přemísťovat židli.

Nosnost a záruka

Autronic KA-V101 PINK může unést váhu až 80 kg. Je to ideální pro většinu dětí a zajistí, že vaše dítě bude mít dostatek prostoru a pohodlí k psaní, kreslení nebo přemýšlení.

Kromě toho je kancelářská židle dodávána se zárukou 2 roky, takže pokud s ní něco není v pořádku, můžete si být jisti, že postupně budete za to placeni.

Zařiďte svojí dceři ideální pracovní prostor a pořiďte jí dětskou kancelářskou židli na kolečkách Autronic KA-V101 PINK.

Využijte výhodné ceny na www.nabytekprehledne.cz a objednejte ji dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.