Boční zástěna pro sprchové dveře 90 cm SAT TGD NEW SATTGDNSTENA90CRT

Boční zástěna pro sprchové dveře je velmi praktickým doplňkem, který dokáže ochránit zbytek koupelny před vodou. Pokud vlastníte sprchové dveře o šířce 90 cm, správné rozměry boční zástěny jsou naprosto nezbytné.

Vlastnosti produktu

Tato boční zástěna má barvu profilů v lesklém chromu, což ji umožňuje skvěle sladit s ostatními koupelnovými doplňky. Výplň je z čirého skla bez dekoru, takže se nemusíte obávat toho, jak se bude zástěna sladit s ostatním koupelnovým designem.

Produkt je navíc opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Výsledkem je, že budete méně času trávit čištěním koupelny a více času se budete moci věnovat svým zálibám.

Tato boční zástěna je ideální pro sprchové dveře bez vaničky a nelze ji otevřít. Má pevný systém, takže nemusíte mít obavy z toho, že by se zástěna sama od sebe otevřela. Je vhodná pro levou i pravou orientaci, takže ji můžete využít podle svých potřeb.

Boční zástěna pro sprchové dveře 90 cm SAT TGD NEW SATTGDNSTENA90CRT

Kde si zástěnu pořídit

Tuto boční zástěnu ke sprchovým dveřím si můžete pořídit na https://www.nabytekhned.cz/produkt/bocni-zastena-ke-sprchovym-dverim-90-cm-sat-tgd-new-sattgdnstena90crt. Je to velmi kvalitní produkt, na který se můžete spolehnout, když budete potřebovat ochranu proti vodě při sprchování.

Tak neváhejte a pořiďte si svou boční zástěnu pro sprchové dveře ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.