Autronic Botník s 2 poličkami v přírodním provedení 83168-11 NAT


Popis produktu

Moderní botník se dvěma policemi je vyroben v kombinaci dřevěné konstrukce s chromovými policemi. Na výběr je dřevo v přírodní, bílé nebo černé barvě – viz ilustrační fotografie a nabídka výše. Předsíňový botník je vyrobený jako policový na odkládání bot.

Chromové pruty v policích na odkládání bot lze lehce ošetřovat, což zajišťuje dlouhou životnost botníku. Praktický design umožňuje úsporné využití prostoru a dokonale se hodí do moderních, minimalisticky zařízených interiérů.

Pokud si přejete mít vždy po ruce své oblíbené boty, Autronic Botník s 2 poličkami v přírodním provedení je ideální volbou pro vás.

Vlastnosti produktu

Provedení: Moderní botník se dvěma policemi v kombinaci dřevěné konstrukce s chromovými policemi.

Barva: Přírodní, bílá nebo černá.

Údržba: Chromové pruty v policích lze lehce ošetřovat.

Design: Praktický design umožňuje úsporné využití prostoru a dokonale se hodí do moderních, minimalisticky zařízených interiérů.

Objednávka

Přejděte na stránku produktu pro na našem eshopu crosta.cz a objednejte si tento skvělý kousek.

Zboží je dodáváno v demontu, ale díky jednoduché montáži si botník snadno poskládáte a získáte skvělý kousek nábytku do své předsíně.

Galerie

Autronic Botník s 2 poličkami v přírodním provedení

Autronic Botník s 2 poličkami v přírodním provedení

Prohlédněte si naše ilustrační fotografie produktu a inspirujte se, jak můžete svůj domov vylepšit.

Autronic Botník s 2 poličkami v přírodním provedení je úžasný kousek nábytku, který nejen že dokonale doplní vaši předsíň, ale také si snadno zamilujete pro jeho praktičnost a design. Nečekejte a objednejte si ho ještě dnes na našem eshopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.