Affekdesign představuje nový porcelánový hrnek LOTTA II ve velikosti 400 ml v barevném provedení béžového/hnědého odstínu!


Affekdesign přináší nový přírůdní porcelánový hrnek LOTTA II

Proč si oblíbíte nový hrnek LOTTA II?

Vyjádřete svou osobnost i vkus s novým porcelánovým hrnkem LOTTA II. Společně s Affekdesignem přinášíme nový hrnek, který se bude skvěle hodit nejen pro pohodovou kávu, ale i pro čaj či svařené víno. Jeho barva vám bude připadat jako součást vašeho domova a dokonale se bude hodit do každého moderního prostoru.

Jak vypadá nový hrnek LOTTA II?

Nový hrnek LOTTA II měří 400 ml a je vyroben z kvalitního porcelánu, takže se v něm vaše nápoje budou udržovat teplé déle. Hrnek je barevně proveden v přírodním béžovém/hnědém odstínu, který dokonale zapadne do každého interiéru. Jedná se o moderní návrh, který vám dá pocit konečného dokonalého produktu.

porcelánový hrnek LOTTA IINový porcelánový hrnek LOTTA II není jenom o kráse a designu, je také praktický. Jeho velikost 400 ml vám umožní vychutnat si vaše oblíbené nápoje v dostatečné míře. Pokud se vám hrnek někdy ušpiní, nevadí! Lze ho snadno umýt v myčce a pokud potřebujete mít svůj nápoj rychle ohřát, neztratí svůj velmi zajímavý vzhled ani při ohřevu v mikrovlnné troubě.

Jak si objednat nový hrnek LOTTA II?

Je nový porcelánový hrnek LOTTA II tím, co potřebujete do vašeho domova? Pokud je odpověď ano, jednoduše si ho objednejte na našem webovém obchodě zde! Nemusíte se obávat nákupu přes internet, jelikož máme zajímavý a přátelský tým, který vám pomůže s vašimi dotazy.

Závěr

Tak neváhejte a zkuste si nový porcelánový hrnek LOTTA II od Affekdesignu. Nejen, že vám zpříjemní pití oblíbeného nápoje, ale také vám dokonale zapadne do vašeho místnosti a pocítíte se jako doma. Navíc, díky vysoké kvalitě porcelánu, ho budete moci užívat po mnoho let.

porcelánový hrnek LOTTA II 2

Příspěvek byl publikován v rubrice Vibro Station a jeho autorem je Vibro Station. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.